arghakhanchi
मिति:
भर्खरै
थप समाचार
बिज्ञापनहरु Advertisements
banner
मत सर्वेक्षण
नेकपा एमाले र नेकपा माओवादी केन्द्रको संयुक्त बाम गठबन्धनको सरकार केपी शर्मा ओलीको नेतृत्वमा पाँच वर्ष चल्दा ठीक कि आधा समय अर्थात साढे २ वर्षपछि नेकपा माओवादी केन्द्रका पुष्पकमल दाहालको नेतृत्वमा पुन: आलोपालो सरकारको निरन्तरता दिन ठीक ?

आलोपालो ठीक
ओलीको निरन्तरता ठीक
थाहा भएन
हुनेवाला केही होइेन

भोट दिनुहोस् परिणाम हेर्नुहोस्
पुराना मत परिणामहरु
PropellerAds
बिज्ञापनहरु
 
हाम्रो बारेमा
Founder/Managing Director/Editor in Chief
Mr. Mehar Singh KC
E-mail - meharsinghkc@sandhikharka.com 

Editor
Mr. Birendra KC
E-mail - birendrakc@sandhikharka.com 
birendranews@gmail.com, editor@arghakhanchi.com 

Administration Chief  
Mr. Binod Gaire 
                                               E-mail - binodgaire@sandhikharka.com


Live Broadcasting/ Foreign Affairs & Crime Bureau Chief
            Drgsuman - डिआरजी सुमन 
          E-mail -drgsuman@sandhikharka.com
           

News Editor

Mr. Surya Bhusal
E-mail - surya@sandhikharka.com

Mr. Shovakhar Panthi 
Email - panthishovakhar@gmail.com

Mr. Premnarayan Acharya 
Email:- preacharya@gmail.com

Mr. Shyam Prasad Ghimire 
Email- shyamrghimire@gmail.com


National Correspondents

Sr. Krishna Khanal 
E-mail -krishnanews1@gmail.com

Sr. Prem Khadka
prem@sandhikharka.com

Mr. Gopal  Prasad Bhattarai
Email: gopal@sandhikharka.com

Sr. Karna Jang Rayamajhi
E-mail -karnarayamajhi@sandhikharka.com

Mr. Bhuban KC
E-mail - bhubankc@sandhikharka.com

Sr. Pradip Nepali
E-mail - pradipnepali@sandhikharka.com

Mr. Krishna Pariyar 
Email- krishnapariyar@sandhikharka.com

Mr. Ganesh Khanal
Email - ganeshkhanal72@gmail.com

Mr. Deepak Bhusal 
Email - bhusaldeepak9@gmail.com

Mr. Ram Khadka
Email - ramkhadka@sandhikharka.com

Mr.  Arjun Bhusal
Email - arjun@sandhikharka.com

MR. Khadananda bhusal
Email- khadananda@sandhikharka.com

Mr.  Raj kumar khanal
Email- rajkumar@sandhikharka.com

Mr. Jiwan bhattarai
Email -jiwan@sandhikharka.com

Mr. Bhum Bahadur Suryabamsi"Pradeep"
Email - predeep@sandhikharka.com

Mr. Dinesh Gaire
Email - dineshgaire@sandhikharka.com

Foreign Correspondents 

Mr. Ramesh Thapa (UK)
E-mail - rameshthapa@sandhikharka.com
 
Mr. Raju Khanal (Middle East) 
Email: rajukhanal@sandhikharka.com

Mr. Pritam Khanal  (USA)
E-mail - pritamkhanal@sandhikharka.com

Mr. Babu Ram Roka Magar (India)
E-mail - baburamroka@sandhikharka.com

Mr. Manoj Kumar KC (Europe)
E-mail - manojkc@sandhikharka.com

Mr. Shalik Ram Acharya (Oman)
E-mail - shalikramacharya@sandhikharka.com

Mr. Janardan Ghimire (USA)
E-mail - janardanghimire@sandhikharka.com

Mr. Hari Bahadur Roka (India) 
Email - babusangit@gmail.com

Mr. Nandu Prasad Ghimire (India)

Mr. Basanta Acharya (UAE)
Email - basanta0423@gmail.com

Ms. Mina Shrestha (Mumbai, India)
Email - mina09393@gmail.com

Mr. Pashupati Shrestha  (INDIA)

Photo Correspondents 

Mr. Rajib Belbase 
Email- rajib.alfa12@gmail.com
Mr. Keshav Panthi

Science & Political Analyst

Mr. Vijay Chhetri Singh
Email - chhetrivijay@gmail.com
vijaysinghchhetri@sandhikharka.com
 
Senior Media Adviser

Mr. Rishi Dhamala. President of Reporters' Club

Ex- News Correspondents 

Mr. Deepak GC
Mr. Ram Bhusal
Ms. Kamala Basnet
Mr. Ganesh Chudali
Mr. Umakanta Pande
Mr. Raju Khadka
बैठकपछि फोटो खिचाउदै अर्घाखाँची डट्कमका सञ्चालन समिति । सन् २०१० अप्रिल २० गते, सन्धिखर्क

अन्तिम उप्डेट: २०७३ मंसिर ०७ मंगलवार

 
http://go.oclaserver.com/afu.php?zoneid=1465736